Hakkımızda

1997 yılında kurulan ve kadın, erkek, çocuk giyimde dünya pazarının farklı bölgelerine ulaşan firmamız kaliteli üretim ve yüksek teknolojiyi bir araya getiriyor. İskandinavya’dan, Avrupa’ya, Rusya’dan Balkanlara uluslararası birçok pazarda yer alan ürünlerimiz ve müşteri portföyümüz uzun yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimimizin bir yansımasıdır. Amacımız her zaman kaliteli ve hızlı hizmet ile güven yaratan bir üretimdir.

Firmamızın bünyesinde satışa sunulan ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

separator

vizyonumuz

Tasarımdan, Üretime; sunumdan pazarlamaya tecrübeli kadromuz ve deneyimimizle, teknolojik alt yapımızı kullanarak her zaman daha kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktır. İstanbul’da bulunan firmamızın lojistik erişim avantajını rekabet ve fiyat avantajı ile birleştirerek bir adım önde olmaya devam etmektir.

Misyonumuz

Uzun yıllara dayanan uluslar arası deneyimimizi yenilikçilik ve teknolojiyle birleştirerek, kaliteli üretim ve hızlı teslimat ile müşteri memnuniyeti ve güveni yaratmak öncelikli amacımızdır. Sektörel değişimleri yakından takip eden ve bünyemizde yer alan tasarım, üretim ve yönetim kadromuzla bu değişimlere zamanında doğru çözümler üretmeyi ana misyonumuz olarak benimsedik. Hızlı değişen trendleri yakından takip eden, moda ve üretim kapasitesini ve kalitesini, teknoloji ile bir bütün haline getiren bu yapımızla müşterilerimizin öncelikli tercihi olmayı amaçlıyoruz. Satış sonrası kaliteyi sunmayı hedef edinen, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahibiz.

separator